About

Elektrooptik Elektronik Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti.

Elektrooptik, 1973 senesinde kongreler için görsel ve işitsel teknik hizmetler sağlamak amacıyla kuruldu ve kısa süre içerisinde yan hizmet birimlerini oluşturarak bir proje şirketine dönüştü. O zamandan beri de dünya çapında kanıtlanmış başarısı ve bunun doğal sonucu olan en yüksek itibarla uluslararası  kongreler dünyasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir etkinliğin hayati fonksiyonları göze ve kulağa hitap eden unsurlardan meydana gelir.

Bu gerçeğin kuvvetle farkında olan Elektrooptik dünya çapında birinci sınıf kongre hizmetlerini şu nitelikler ve prensipler doğrultusunda sunar:

  • 45 yıllık uluslararası kongre deneyimi
  • En güncel görsel, işitsel ve mekansal tüm iletişim olanaklarının kullanıldığı güçlü teknik altyapısı
  • Algılamayı en üst düzeyde sağlayan projelendirilmiş ortamlar oluştururken, sahne, podyum ve salonların iletişim mimarisine yönelik entegre bir yaklaşım sunması
  • Mesajınızı daha da kuvvetlendirmeye yönelik fonksiyonel tasarım ve çözümler sunması

Çağımız “Bilgi Çağı” ve ülkemiz kongre turizminde saygın bir konuma geldi. En prestijli uluslararası organizasyonlar ülkemizde başarıyla düzenlenirken, çıta gittikçe daha da yükseliyor.

Yeni dünya düzeni ve anlayışı, İletişim, Buluşma, Uzlaşma ve Barış kavramlarını kuvvetle vurgularken, Elektrooptik, donanımı ve iş prensipleri ile kendini, yeni çağın yeni düzeninde ‘iletişim mimarı’ olarak konumlayabilmektedir.

Elektrooptik bünyesinde bulunan Dekoryum ile sahne düzenlemeleri ve toplantılara özel her türlü dekoral tasarım organizasyon hizmetleri sağlayabiliyoruz. 

Kendi bünyemizde bulunan genel müdürlük binamız İstanbul’da yer almaktadır.

Yenidünya düzeninde, güçlü mesajlarınız için, “Bilgi Çağı”nın çözümleriyle yanınızdayız.

Saygılarımızla,

Elektrooptik Konferans Sistemleri

English